GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 10862563
nr 1086 2563
Urnor
Ett par, 1800-tal, Porslin, höjd: 17-21
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:09:37
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Urnor
nr 1086 2563
Urnor
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 30 januari 2017 |